תנאי ביצוע עסקה ומדיניות החזרת מוצרים

שימו לב - יצאנו לחופשת חג סוכות. הזמנות שתבוצענה מיום 19/9/21 ועד 28/9/21 תטופלנה ותישלחנה מיד לאחר החג ביום רביעי 29/9/21 ומיום זה ימנו מספר ימי המשלוח.  חג שמח!

מועד הגעת המשלוח

משלוח לנקודת איסוף

שירות משלוח לנקודות איסוף מסופק ע"י חברת HFD שליחויות ולוגיסטיקה. לחברת HFD לוקרים ונקודות איסוף בפריסה ארצית הממוקמים בתחנות דלק, מרכזי קניות, קניונים, שכונות מגורים ועוד.

חברת HFD תעביר את החבילה תוך 6-15 ימי עסקים לנקודת האיסוף שנבחרה בעת ביצוע ההזמנה. ימי עסקים הינם ימים ראשון עד חמישי. יום ביצוע ההזמנה, ימי שישי וערבי חג לא יבואו במניין הימים.

לאחר הגעת החבילה ללוקר או לנקודת החלוקה, HFD תשלח אליך מסרון ועליך להגיע לאסוף את החבילה מנקודת החלוקה תוך 7 ימי עסקים לאיסוף מחנות או תוך 72 שעות לאיסוף מלוקר. במידה ואיסוף החבילה לא יתבצע בפרק זמן זה החבילה תוחזר אלינו. הלקוח ישא בעלויות משלוח נוסף.

שליח עד הבית באמצעות חברת HFD

שליח חברת HFD ימסור לך את החבילה בכתובת שציינת, לאחר תיאום טלפוני.

מועד המסירה יהיה עד 3-8 ימי עסקים לאחר יום ביצוע ההזמנה. ימי עסקים הינם ימים ראשון עד חמישי. יום ביצוע ההזמנה, ימי שישי וערבי חג לא יבואו במניין הימים.

בישובים מסוימים מועד המסירה יהיה עד 10 ימי עסקים. מדובר בקיבוצים, מושבים, ישובי רמת הגולן, גבול הצפון, יישובי המגזר הערבי , יישובי בקעת הירדן , ישובים מעבר לקו הירוק (שטחים) יישובי עוטף עזה, אילת, ים המלח ויישובי הערבה. אין כניסה לישובים וכפרים ערביים בסיכון וישובים מעבר לקו הירוק בעלי סיכון בטחוני.

במידה ואינכם מקבלים הודעת סמס מחברת HFD תוך 4 ימי עסקים מביצוע ההזמנה פנו אלינו לבירור. ייתכן שבעת הזנת פרטי ההזמנה שלכם טעיתם במספר הנייד או בכתובת מייל.

שליח עד הבית באמצעות חברת דואר ישראל

תוך 2-5 ימי עבודה החבילה תגיע בידי שליח חברת דואר ישראל ישירות לכתובת המבוקשת.  שירות זה פעיל רק לרשימת הישובים המופיעה באתר דואר ישראל.  בבחירה בסוג משלוח זה לישוב אליו לא ניתן שירות, החבילה תועבר למסירה בסניף הדואר בישוב. ימי עסקים הינם ימים ראשון עד חמישי. יום ביצוע ההזמנה, ימי שישי וערבי חג לא יבואו במניין הימים.

אחריות

נעשה מאמץ מיוחד על מנת להבטיח את דיוק התכנים שבספרים ובפתרונות והכללת החומר הנדרש לבחינות לפי שיקול דעת העורכת.

עם זאת, העורכת - רו"ח אסתר שורצברג, אינה אחראית לכל טעות או השמטה מבחינת תוכן, עריכה, הגהה וכיוצא באלה, ולא תישא בכל נזק ישיר או עקיף שייגרם כתוצאה משימוש ולמידה בספרים או בפתרונות, בכל מישור שהוא, לרבות בפן העיוני ובפן המעשי והפרקטי.

המידע הינו כללי בלבד ואין לראות בו משום עצה, חוות-דעת, הצעה, הכוונה, המלצה שידול או ייעוץ מכל סוג שהוא. כמו כן, המידע אינו מהווה פרשנות מוסמכת של הוראות החוק ואינו משקף בהכרח את עמדת רשויות המס.  מומלץ לנהוג משנה זהירות עם התכנים ולפנות לקבלת ייעוץ מקצועי ממומחה לפני כל פעולה המסתמכת על המידע בהם.

 

מדיניות החזרת מוצרים

הספרים נשלחים בידי חברת השילוח במעטפה מרופדת כדי לשמור ולהגן על הספר במהלך ההפצה. במידה ולקוח יקבל ספר פגום מעבר לבלאי הטבעי הנובע משינוע הספר, וכן במידה ויוכח כי הלקוח קבל סוג ספר השונה מהרשום באישור ההזמנה הנשלח ללקוח במייל מיד לאחר ההזמנה, יש לתאם איתנו לגבי החזרת הספר והלקוח יקבל מוצר חדש ללא פגם.

ביטול עסקה שלא עקב פגם יתאפשר בהתאם לתנאים שבחוק. תקנות הגנת הצרכן (ביטול עסקה) תשע"א-2010 קובעות כי לא תתאפשר החזרה של טובין הניתנים להקלטה, שעתוק או שכפול, שהצרכן פתח את אריזתם המקורית כגון ספרים.

במידה ויוכח כי אריזת המשלוח לא נפתחה או במידה והעסקה תבוטל לפני שיצא המשלוח, יקבל הלקוח החזר כספי לאחר שישיב אלינו את הספר.  המשלוח חזרה אל TAXBOOKS, על חשבון הלקוח ובאחריותו.

גובה ההחזר הכספי הינו הסכום בו חויב הלקוח בניכוי:

א. הנמוך מבין 5% מערך העסקה או 100 ש"ח.

ב. במידה והונפקה עבור ההזמנה תעודת משלוח, ינוכו מההחזר דמי המשלוח.

ברכישת זכות צפיה בפתרון ניתן לבטל את הרכישה כל עוד לא קיבלתם שם המשתמש וסיסמא. מרגע בו נשלח אליכם שם משתמש וסיסמא לא ניתן לבטל את הרכישה כלל.

 -

זמינות מערכת הצפייה בפתרונות

אתר TAXBOOKS אינו פעיל בשבתות וחגים, ולפיכך אין אפשרות לצפות בפתרונות לבחינות בימים אלו. האתר חוזר לפעילות החל מצאת השבת או החג.

כמו כן יתכנו שעות או ימים בהם תהיה תקלה במערכת האתר ולא תהיה אפשרות זמנית לצפייה בפתרונות. כמובן אנו נעשה כל מאמץ על מנת למצוא פתרון חלופי לצפייה בפתרונות.

 

שמירה על פרטיות

בעת ההזמנה על הלקוח למסור פרטים אישיים כגון: שם, טלפון, כתובת, כתובת דוא"ל ועוד. אנו מתחייבים שלא להעביר את הפרטים לשום מקור חיצוני למעט חברת האשראי בלבד.

פרטי כרטיס אשראי הנמסרים מוצפנים בסטנדרט אבטחת המידע הגבוהה PCI-DSS Service Provider Level 1 ובטכנולוגיות המתקדמות ביותר. הפרטים שמסרת לא יועברו לצד ג' אלא בצו בית משפט.